Tato webová stránka používá cookies

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookies. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.

Kniha návštěv

Rádi bychom věděli co si myslíte o našich stránkách a našich produktech. Prosíme zanechte Váš komentář v této veřejné knize návštěv, kde můžete sdílet vaše názory s jinými návštěvníky.

Přidat komentář

Vaše názory

Lucie Holubová

4.6.2024 6:37

Dobrý den, děkuji moc za organizaci přípravného kurzu a periodické zkoušky odborně způsobilých osob v prevenci rizik v BOZP ve dnech 27.5. - 29. 5. 2024 v Praze.


Hana Hnidová

2.6.2024 20:23

Dobrý den, chtěla bych moc poděkovat paní Bc. Jedličkové za skvělou organizaci přípravného kurzu a periodické zkoušky odborně způsobilých osob k zajišťování úkolů v prevenci rizik podle zákona č. 309/2006 Sb., ve znění pozdějších předpisů 29.5.2024.


Martin J.

22.4.2024 15:27

Děkuji Bc. Veronice Jedličkové za výbornou organizaci kurzu periodické zk. pro OZO v Plzni a také JUDr. Stanislavu Divišovi za odborný výklad s příklady z praxe.


Jaroslav Macháček

18.4.2024 9:27

Děkuji Bc. Veronice Jedličkové za skvělou organizaci periodické zk. pro OZO v Plzni a také JUDr. Stanislavu Divišovi za přípravný kurz a zkušební komisi za profesionální přístup.


Jana Sławecka

18.4.2024 8:11

Děkuji Bc. Veronice Jedličkové za skvělou organizaci periodické zk. pro OZO v Plzni a také JUDr. Stanislavu Divišovi za přípravný kurz, který opravdu byl obohacující a plný praktických zkušeností.


Ing. Antonín Karásek

26.3.2024 21:07

Dobrý den,
rád bych poděkoval za péči a starostlivost paní Bc. Veronice Jedličkové, která byla manažerkou našeho rychlokurzu a periodické zkoušky OZO v prevenci rizik od 18. do 19.3.24 a zkoušky 20.-21.3.24 v Praze v hotelu Ilf. Díky paní Jedličkové vše proběhlo naprosto hladce a musím říct, že některým účastníkům pomohla svým vstřícným přístupem vyřešit i hodně zapeklité situace.
Také zkušební komise v čele s JUDr. Stanislavem Divišem (který nás na zkoušku 2 dny připravoval) byla naprosto profesionální a její přístup ke zkoušce pomohl uklidnit i hodně nervózní jedince. Fakt, ze zkoušky jsem odešel velmi spokojený nejen jako OZO, který obhájil odbornou způsobilost, ale zejména jako člověk, který získal spoustu důležitých informací do dalšího osobního i profesního života. Odešel jsem s vědomím, že ROVS má špičkové odborníky, kteří nejen že znají svoji profesi, ale umí i pracovat s lidmi a to své know-how na ně přenášet.
Pokud by to bylo možné, rád bych navrhl, aby tito lidé, kteří se o nás 4 dny starali, byli nějakým způsobem odměněni. Určitě si to zaslouží.
S pozdravem A. Karásek


Tatiana Kasičová

26.3.2024 11:40

Dobrý den,
ráda bych poděkovala paní Veronice Jedličkové za skvělou organizací a péčí při přípravě k periodické zkoušce OZO v BOZP a za příjemnou atmosféru při samotné zkoušce, kterou jsem absolvovala v Praze 20.3.2024. Zkušební komisi v čele s JUDr. Stanislavem Divišem, děkuji za velmi profesionální přístup.


Stanislav T.

27.2.2024 15:13

Předání věcných informací na přípravném kurzu ke zkoušce koordinátora BOZP na staveništi v podání Ing.Petika, bylo opět přínosné a profesionální. Děkuji velmi ST


Lenka M.

27.2.2024 12:37

Děkuji moc za přípravu ke zkoušce koordinátora BOZP. Ing. Petikem zaslané video přednášky, dokumenty i živé přenosy jsou moc pěkně zpracované. A pro mě velmi užitečné.
Přeji pěkný den a ještě jednou díky. L.M.


Ladislav Hakala

27.2.2024 10:46

Organizace školení pro přípravu k periodické zkoušce KOO BOZP, byla fajn. Ing. Petik předává informace a zkušenosti záživnou podobou.
Ještě jednou děkuji
Ladislav Hakala