Tato webová stránka používá cookies

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookies. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.

E-shop - Lexikon BOZP 2022


V LEXIKONU BOZP 2022 proběhla rozsáhlá aktualizace a doplnění stran (oproti Lexikonu BOZP 2021) s ohledem na zásadní změny v oblasti VTZ, je aktualizován k 31. 8. 2022.

V tomto LEXIKONU BOZP 2022 jsou zapracovány důležité  požadavky značného počtu předpisů k zajištění bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, bezpečnosti technických zařízení a ochrany zdraví při práci, které jsou rozděleny do jednotlivých kapitol a které jsou tabulkově uspořádané. K jednotlivým požadavkům je přiřazen odkaz na příslušný právní předpis, či technickou normu, případně i na návod k používání. K jejich vysvětlení a lepšímu pochopení jsou uvedeny obrázky, symboly a v poznámkách i komentáře.
Tato praktická příručka pro oblast BOZP poskytuje souhrnně důležité informace pro kontrolní činnost na pracovištích a je určena především odborně způsobilým osobám v prevenci rizik a vedoucím zaměstnancům při zajišťování úkolů v rámci prevence rizik. Může rovněž posloužit jako podklad při zpracování a vedení dokumentace BOZP.
V LEXIKONU BOZP 2022 nejsou obsaženy požadavky vyčerpávajícím způsobem, protože to není ani prakticky možné s ohledem na četnost předpisů k zajištění BOZP. Tato příručka je určena také ke kontrolní činnosti v rámci prevence rizik především v běžných provozech. Nejsou zde zahrnuty požadavky bezpečnostních předpisů na speciální stroje, zařízení, technologie a činnosti, pro něž platí především průvodní dokumentace.


Formát A4, cca 240 stran, plnobarevný tisk.

  • Kategorie: Publikace
  • Autor: Karel Novotný
  • Rok vydání: 2022
  • Cena vč. DPH: 1400 Kč

Fotografie

Množství